برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

سوالات متداول

جذب چیست ؟

در جذب می توانید جدیدترین آگهی های شغلی تهران و سایر استانهای کشور را به طور رایگان مشاهده کنید؛ کارفرمان گرامی میتوانند به طور رایگان اقدام به ارسال آگهی در جهت جذب نیروی انسانی نمایند.

رهگیری آگهی

پس از ارسال آگهی ؛ یک کد رهگیری در اختیار کارفرما قرار میگیرد که به وسیله این کد می توان از وضعیت آگهی ارسال شده اطلاع یافت ؛ همچنین در صورت تایید شدن آگهی می توان به وسیله ی رهگیری آن را حذف نمود

ارسال آگهی

با مراجعه به صفحه ارسال آگهی می توان به طور رایگان اقدام به ارسال آگهی نمود؛ توجه داشته باشید که شماره همراه خود را به درستی وارد نمایید و همچنین از کلمات نامناسب و رکیک در متن توضیحات استفاده نشود، در صورت تایید کارشناسان آگهی شما منتشر خواهد شد و در قالب یک پیامک به شما اطلاع رسانی می گردد.

علاقه مندی ها

شما می توانید آگهی ها را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید تا درصورت لزوم به راحتی به آن دسترسی داشته باشید ؛ برای اینکار فقط کافی است در هر آگهی بر روی تصویر قلب کلیک نمایید تا آگهی مورد نظر به لیست علاقه مندی های شما اضافه گردد.

صحت و سقم آگهی های منتشر شده

جذب به صراحت اعلام میکند که هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی های منتشر شده ندارد و نمیتواند راستی و درستی اطلاعات وارد شده در آگهی ها را تایید کند ؛ از همه کارجویان گرامی خواهشمندیم هوشیار باشند و هیچ گونه وجهی را برای استخدام به کارفرما پرداخت نکنند!